| Subtotaal : | € 0,00 |
| BTW (21%) : | € 0,00 |
| Totaal : | € 0,00 |
Vanaf € 165,00 per stuk
Productinformatie
Douglas hout is afkomstig van de Douglasspar en is een van de hardste naaldhoutsoorten die in Europa beschikbaar is. Douglas hout is te herkennen aan de warme, roze-achtige tot oranjegele kleur en heeft vaak een duidelijke, vlamachtige tekening. Door de hoge dichtheid van het hout en de aanwezigheid van natuurlijke harsen is het hout goed bestand tegen schimmels en houtrot, ook wanneer het onbehandeld buiten wordt gebruikt.
Bij de aanschaf van Douglas hout dient u rekening te houden met een aantal natuurlijke eigenschappen:
Bij Schuttingconcurrent.nl worden alle poorten onder vaste omstandigheden geproduceerd, waardoor je kunt rekenen op een constante en hoge kwaliteit. De basis bestaat uit een sterk thermisch verzinkt stalen frame met verstelbare scharnieren. Dit zorgt ervoor dat de poort stabiel blijft, niet doorhangt en jarenlang soepel functioneert. Dankzij de verzinkte afwerking is het staal goed beschermd tegen roest en slijtage. De poort is opgebouwd uit drie stevige horizontale liggers, waarop de verticale planken zorgvuldig worden bevestigd. Door deze aan beide zijden te monteren ontstaat een strakke, volle uitstraling en extra stevigheid.
Alle poorten zijn standaard voorbereid op hang- en sluitwerk en flexibel in gebruik. Je kunt ze zowel links- als rechtsdraaiend monteren en laten openen naar binnen of naar buiten, passend bij jouw situatie.
Het monteren van een poort is goed zelf te doen wanneer je een beetje handig bent. De poort wordt gemonteerd met een kozijn dat je stevig bevestigt tussen twee houten of betonnen palen. Vervolgens hang je de poort op aan de schroefogen, zodat je deze netjes waterpas kunt afstellen. Daarna monteer je de slotkast en werk je het geheel af met een aanslaglat. Zo zorg je voor een goed sluitende en stabiele poort.
Let op: zorg ervoor dat u de poort altijd 5 centimeter boven de grond laat zweven, bij de vorst kan de grond opvriezen waardoor de schuttingpoort klem loopt. De bovenzijde van uw schutting aanhouden is een goede richtlijn en zorgt voor een strak resultaat!
De schutting maak je pas echt compleet met een mooie tuindeur in dezelfde houtsoort en strakke afdeklat. Zo geniet je van optimale privacy en is jouw tuin goed afgeschermd. Voeg je een poort toe aan jouw winkelmandje? Denk dan nog even aan de volgende producten om ook toe te voegen:
Tuindeur red class wood 90 x 195cm
Vanaf € 140,00 per stuk
Tuindeur douglas 150 x 195cm
Vanaf € 222,50 per stuk
Tuindeur zwart 110 x 195cm
Vanaf € 170,00 per stuk
Tuindeur red class wood 140 x 195cm
Vanaf € 181,50 per stuk