| Subtotaal : | € 0,00 |
| BTW (21%) : | € 0,00 |
| Totaal : | € 0,00 |
Vanaf € 163,00 per stuk
Productinformatie
Geef jouw tuin een stijlvolle, veilige en praktische doorgang. Deze tuindeur is ontworpen om jarenlang mee te gaan. Dankzij het sterke frame en de nauwkeurige afwerking sluit de poort soepel en blijft deze recht, ook bij dagelijks gebruik. De planken worden stevig vastgeschroefd voor een maximale stevigheid en nette uitstraling. De poort past perfect bij iedere schutting van hetzelfde houtsoort, waardoor jouw tuin één mooi geheel vormt. Met een zwarte tuindeur krijg je een moderne, luxe uitstraling en maak jij je schutting helemaal compleet!
Zwart gespoten is een bewerkt houtsoort wat voortkomt uit Grenen geïmpregneerd hout. Grenen geïmpregneerd is meestal afkomstig van een grove den, een naaldboom die groeit in de bossen van Noord- en Midden-Europa. Doordat het houtsoort eenvoudig te bewerken is, wordt deze veelvuldig ingezet en zo ook voor de zwart gespoten tuinschermen.
De poorten in Zwart gespoten hout worden eerst volledig gemonteerd zoals een regulier grenen geïmpregneerd scherm en worden vervolgens volledig zwart gespoten. Door het na montage te spuiten is het scherm volledig gedekt in een egale zwarte kleur. Bij de aanschaf van producten met Zwart gespoten hout dient u rekening te houden met de volgende eigenschappen:
De poorten bij Schuttingconcurrent.nl worden geproduceerd in een mal, zo blijft de kwaliteit constant. De productie start bij een stevige basis, namelijk een thermisch verzinkt ijzeren frame voorzien van verstelbare scharnieren. Het ijzeren frame zorgt voor een stabiele basis en dat de poort niet gaat doorhangen. Daarnaast is het ijzer dusdanig bewerkt dat het materiaal mooi blijft en verzekerd is van een lange levensduur. Vervolgens wordt de poort opgebouwd uit drie horizontale planken waarover de verticale planken worden gemonteerd. Deze fronten worden aan de voor- en achterzijde van de poort gemonteerd.
Verder is het goed om te weten dat de poort is voorbereid op hang- en sluitwerk. Alle poorten van Schuttingconcurrent.nl zijn te gebruiken voor links- en rechtsdraaiend, naar binnen en buiten.
Poorten monteren is een eenvoudige klus als je handig bent en weet wat je doet. Een poort wordt voorzien van een kozijn die wordt gemonteerd aan de betonnen of houten palen aan weerzijden van de poort. De poort wordt vervolgens opgehangen aan schroefogen waarmee je uiteindelijk de poort waterpas kunt stellen. Vervolgens moet de slotkast nog gemonteerd worden en als laatste de aanslaglat.
Let op: zorg ervoor dat u de poort altijd 5 centimeter boven de grond laat zweven, bij de vorst kan de grond opvriezen waardoor de schuttingpoort klem loopt. De bovenzijde van uw schutting aanhouden is een goede richtlijn en zorgt voor een strak resultaat!
De schutting maak je pas echt compleet met een mooie tuindeur in dezelfde houtsoort en strakke afdeklat. Zo geniet je van optimale privacy en is jouw tuin goed afgeschermd. Voeg je een poort toe aan jouw winkelmandje? Denk dan nog even aan de volgende producten om ook toe te voegen:
Tuindeur douglas 150 x 195cm
Vanaf € 222,50 per stuk
Tuindeur zwart 140 x 195cm
Vanaf € 210,00 per stuk
tuindeur geïmpregneerd 130 x 195cm
Vanaf € 146,95 per stuk
Tuindeur douglas 90 x 195cm
Vanaf € 155,00 per stuk