| Subtotaal : | € 0,00 |
| BTW (21%) : | € 0,00 |
| Totaal : | € 0,00 |
Vanaf € 92,45 per stuk
Productinformatie
Aantal
Prijs
€
Het lage scherm douglas met 21 planken combineert natuurlijk hardhoutalternatief uit Europa met de gekozen plankdichtheid voor nagenoeg geen doorkijk meer. Met een uitvoering van 180 cm breed in een verlaagde uitvoering sluit dit scherm aan op de standaardmaat van Nederlandse hout-beton constructies en kan het direct tussen reguliere betonpalen of houten schuttingpalen worden geplaatst.
Het lage scherm is bedoeld voor situaties waarin een volledige schutting van 180 cm te zwaar oogt of niet wenselijk is. Denk aan een afbakening tussen voortuin en oprit, een lage erfafscheiding aan een straatzijde, of een visuele zonering binnen een grote tuin. De lagere hoogte houdt de tuin licht en open.
douglas is een populaire keuze voor schuttingen vanwege de combinatie van uitstraling en levensduur. Het hout is warm roodbruin met een duidelijke, rustige nerf en valt in duurzaamheidsklasse 3, van nature hoge sterkte. Onder normale Nederlandse weersomstandigheden gaat een goed geplaatste schutting in deze houtsoort 15 tot 20 jaar mee.
Onbehandeld vergrijst douglas binnen enkele jaren naar een mooie zilvergrijze tint. Wil je de oorspronkelijke roodbruine kleur behouden, behandel dan direct na plaatsing met een uv-werende olie.
De keuze voor 21 planken op een scherm van 180 cm betekent nagenoeg geen doorkijk meer; deze uitvoering is ideaal voor een afgesloten, beschutte tuin. Het aantal planken bepaalt hoe ver de planken van elkaar staan en daarmee hoeveel licht en zicht er door het scherm valt.
Voor een complete hout-beton schutting combineer je dit scherm met een betonpaal in dezelfde hoogtebehoefte (180 cm voor lage schuttingen, 280 cm voor reguliere hoogte, 308 cm voor een dubbele onderplaat) en een betonnen onderplaat. Een afdeklat sluit de bovenkant af en beschermt het kops hout tegen regenwater. Voor een doorgang plaats je een tuindeur in dezelfde houtsoort, eventueel met bijpassend kozijn met aanslagligger.
Gebruik altijd RVS-schroeven: looizuren in douglas reageren met verzinkt staal en geven onuitwisbare zwarte strepen. Houd de onderkant van het scherm vrij van bladeren en zorg ervoor dat beplanting niet permanent tegen het hout aan groeit, zo voorkom je vochtophoping en algvorming.
Plaats je schutting niet rechtstreeks op de grond. Een betonnen onderplaat houdt het hout droog aan de onderzijde en verlengt de levensduur van je schutting aanzienlijk.
Tuinscherm uitgevoerd in douglas hout. 180x180cm met 17 planken.
Vanaf € 100,50 per stuk
Een laag scherm van douglas hout. 23 planken, 21 verticaal en 2 horizontaal. 180cm lang en...
Vanaf € 101,25 per stuk
afbouwscherm rechts douglas met 23 planken, geschikt voor een schutting van 180 x 180 cm.
Vanaf € 168,75 per stuk
afbouwscherm rechts zwart gespoten met 23 planken, geschikt voor een schutting van 180 x 1...
Vanaf € 136,25 per stuk